Obsazení ‘CODA’ navštěvuje Gallaudet University, Carnegie Library Apple Store v novém videu

13
Obsazení ‘CODA’ navštěvuje Gallaudet University, Carnegie Library Apple Store v novém videu

Aktualizace 3/25: V původní verzi tohoto příběhu bylo nesprávně uvedeno, že Marlee Matlinová byla absolventkou Gallaudetu. Je vlastně čestnou správkyní školy.

V příspěvku zveřejněném v pátekGallaudet University, vysoká škola pro neslyšící se sídlem ve Washingtonu DC, sdílela zprávy o CODA obsazení na návštěvě kampusu začátkem tohoto týdne. Hlavní herci Troy Kotsur, Marlee Matlin, Daniel Durant a Emilia Jones se podle školy zúčastnili panelu, ve kterém hlavní hrdinové filmu „sdíleli své zkušenosti s natáčením filmu a poskytovali rady studentům a začínajícím hercům a filmařům“. Po akci zamířili herci do Bílého domu na setkání s prezidentem Bidenem.

CODA, který je nyní k dispozici ke streamování na Apple TV+, je na letošních Oscarech nominován za nejlepší film. Kromě toho se Kotsur uchází o nejlepšího herce ve vedlejší roli a Sian Heder se uchází o nejlepší scénář. Předávání Oscarů, které bude obsahovat živé titulky a zvukové popisy, se koná tuto neděli večer v Dolby Theatre v Hollywoodu. Televizní vysílání vysílá živě na ABC, začíná ve 20:00 východního času.

 

V exkluzivním, Apple se se mnou podělil nové video ve kterém Kotsur, Matlin a zbytek hlavního obsazení navštívili společnost Carnegieho knihovna maloobchod. Herci absolvovali prohlídku historické budovy a také se zúčastnili setkání se zaměstnanci obchodu, kteří jsou současnými i bývalými studenty Gallaudet. Kotsur a Durant jsou všichni absolventy Gallaudetu; Matlin je čestným správcem. Témata sekce otázek a odpovědí zahrnovala, jak technologie umožnila lepší přístup pro komunitu neslyšících a nedoslýchavých, jak CODA zlepšil viditelnost zmíněných komunit a jak moc filmové obsazení obdivuje pracovníky Carnegie Library.

Leave a Reply