Hvězdy sociálních sítí Loren Gray, Paulina Porizková a Cassie Petrey sdílejí, jak zbohatnout tím, že budete opravdoví

8
Hvězdy sociálních sítí Loren Gray, Paulina Porizková a Cassie Petrey sdílejí, jak zbohatnout tím, že budete opravdoví

Když Paulina Pořízková začala v 15 letech s modelingem, často se cítila spíše jako loutka než jako člověk.

 

“Neměla jsi pod kontrolou své tělo, svůj obličej a rozhodně jsi neovládala svůj hlas,” řekla dnes šestapadesátiletá Pořízková na inauguraci. Forbes Summit 30/50 v Abu Dhabi 7. března „Stal jsem se velmi úspěšným, ale když jsem byl nejvíce vidět, bylo o mně nejméně slyšet.“

Vzestup společností sociálních médií jako Facebook, Twitter a Instagram dal celebritám jako Pořízková poprvé moc nad jejich značkami a obrázky.

Pořízková, supermodelka, herečka a autorka, se ale v roce 2019 cítila připravena ukázat veřejnosti svou skutečnou osobnost až po tragické smrti svého manžela, bývalého frontmana Cars Rica Ocaska. “Přivedlo mě to tam, kde jsem nemohla jen tak zveřejňovat šťastné fotky, jak nosím kabelky, líčím se a dělám jídlo,” řekla Pořízková. “Začal jsem zveřejňovat své pocity ohledně smutku.” Brzy se vydala na Instagram, aby se podělila o své těžké zkušenosti a začala konverzovat s ostatními, kteří procházejí podobnými těžkostmi.

Stejně jako Porizková, hvězda a zpěvačka TikTok Loren Gray a spoluzakladatelka Crowd Surf a spoluvýkonná ředitelka Cassie Petrey se stala hvězdou sociálních sítí náhodou.

Mluvit na Forbes Summit 30/50 v pondělí v Abú Dhabí, řekli všichni tři Forbes Asistentka šéfredaktora Diane Brady o tom, jak sociální média utvářela jejich kariéru, osobní život a vliv v oboru.

Pokud jde o sociální média, všichni tři sdílejí stejnou strategii: být otevřený, upřímný a zranitelný.

 

Jako první středoevropská supermodelka pózovala na obálce Sports Illustrated, Pořízková, která má na Instagramu asi 736 000 sledujících, se vydala na sociální sítě, aby se podělila o syrové zážitky, které se výrazně liší od fantazijního života na lesklé obálce časopisu. Pořízková, která nedávno vyrostla v Československu, když bylo okupováno Sovětským svazem tweetoval o tom, jak Instagram odstranil příspěvek, o jejím drsném dětství a ruské invazi na Ukrajinu za porušení pravidel obsahu platformy.

Stejně jako Porizkova byla Gray také v centru pozornosti od mládí a ve svých 13 letech si získala velké publikum na sociálních sítích. Rodačka z Pensylvánie si rychle rozrostla svou fanouškovskou základnu a nashromáždila více než 75 milionů sledujících na TikTok a Instagramu dohromady, což její popularitu označilo za „úžasnou nehodu. .“ Aby Gray vydělala na své digitální hvězdě, spustila svou vlastní značku šperků &always a uzavřela partnerství se značkami Alphabet’s Android, Revlon a Clarins, aby podpořila kampaně na sociálních sítích.

Petrey, hollywoodská mocná hráčka, která řídila Britney Spears a Stevena Tylera (její klientela také zahrnuje Graye), použila sociální média jako cestu k podnikání. A Forbes Pod 30 Lister s 40 800 sledujícími na Instagramu, spoluzaložila digitální marketingovou společnost Crowd Surf, která má nyní 50 zaměstnanců a poskytuje mediální služby hvězdám, jako jsou Camila Cabello, Backstreet Boys a Becky G.

Petreyho strategie? Otevřenost. “Myslím, že tyto platformy se tak trochu vyvinuly tam, kde nemusíte být neustále ‘on’,” řekl Petrey. „Můžete být upřímnější a sdílet těžké věci, které se ve vašem životě dějí. To je to, co teď lidé chtějí.”

 

Pro Petrey je trend leštěných a silně upravovaných účtů na sociálních sítích na ústupu.

Grayova rada pro budování vlivu na sociálních sítích je být autentický a upřímný. Zatímco prostor může být tvrdě negativní, plný internetových trollů, bezpečnostních hrozeb a kritiky, Gray řekl, že pozitivní stránka sociálních médií stále převažuje nad nevýhodami. Přesto musí tři dohodnutí giganti sociálních médií přidat více ochrany, soukromí a kontroly pro své miliardy zákazníků.

„Nevím, jaká bude další velká platforma sociálních médií,“ říká Petry. “Ale myslím si, že vyhrají ti, kteří se snaží chránit lidi.”

podobné příspěvky

Leave a Reply